Novel coronavirus (2019-nCoV)

ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ ІМУНІЗАЦІЇ ТРИВАЄ

Медичні працівники КНП Новослобідської сільської ради "Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини" також підтримали всесвітній тиждень імунізації! Проводили просвітницькі бесіди з населенням громади стосовно профілактичних щеплень серед дорослого населення, а також дитячих щеплень згідно національного календаря щеплень! І проводились планові щеплення дорослого населення!

10:10 26.04.2024

Проведення інформаційної кампанії щодо реалізації програми з надання компенсації роботодавцю за облаштування робочих місць для працевлаштованих осіб з інвалідністю, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2023 #893

09:59 26.04.2024

КВІТКА БУТТЯ

Ще одна гарна новина для нашого позашкілля.

09:58 26.04.2024

До уваги Українців: Гайд безбар’єрних подій

Успіх будь-якого івенту – у зручності й комфорті його учасників та гостей. Забезпечити це легко, якщо у фокусі підходів і рішень при його організації буде безбар’єрність – починаючи від запрошень і вибору локації до налаштування освітлення, облаштування різних зон і підготовки персоналу.

08:42 26.04.2024

Профілактика ефективніша за лікування

Як відомо, профілактика ефективніша за лікування. Особливо, якщо мова йде про хвороби, для лікування яких ще не винайдено ліки. Такою хворобою є сказ, що є спільним захворюванням і для людини, і для тварин, та характеризується розвитком енцефаліту зі стрімким ураженням функції центральної нервової системи. Щорічне щеплення домашніх тварин – дієвий засіб профілактики сказу.

13:25 25.04.2024