Торгівля людьми - це здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина

Торгівля людьми - це здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина (наприклад, продаж, викрадення, нелегальне вивезення людини з метою трудової експлуатації). Жертвами цього злочину можуть стати діти, жінки або чоловіки.

08:30 13.03.2024

Місяць боротьби з туберкульозом

#Туберкульоз – це бактеріальна інфекція, яка насамперед вражає легені та інші частини тіла. До найрозповсюдженіших симптомів належать: хронічний кашель з кров'янистим слизом, лихоманка та нічна пітливість, втрата ваги.

10:53 12.03.2024

ТИЖДЕНЬ РОЗПОЧАВСЯ З АПАРАТНОЇ НАРАДИ

ТИЖДЕНЬ РОЗПОЧАВСЯ З АПАРАТНОЇ НАРАДИ, в ході якої Новослобідській сільській голова Ольга Гаркавенко з керівниками відділів та начальниками структурних підрозділів опрацьовані напрямки діяльності на поточний тиждень.

10:52 12.03.2024

Виробництво окопних свічок продовжують працівники культури Новослобідської сільської ради!

Окопні свічки - це реальна допомога та вирішення ряду питань нашим військовим у холодний період року у вогких окопах, бліндажах, тощо. Українські воїни зігріваються за допомогою окопних свічок.Не завжди вони мають буржуйку та сухі дрова, а от окопна свічка вміщується у велику кишеню і на її полум’ї можна закип’ятити воду або, навіть приготувати їжу. Таке «міні-вогнище» не може відсиріти, бо папір просякнутий парафіном, миттєво розгорається і добре палає за будь-яких умов, згорнутий равликом картон перетворюється на гніт.

10:19 12.03.2024

Суицидальна поведінка підлітків (ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ)

Друга половина ХХ – початок ХХІ століть характеризується різким збільшенням в усьому світі числа самогубств і замахів на власне життя. Переважно це стосується дітей та молоді. За даними ВООЗ, у 1985 році у світі покінчили життя самогубством понад 500 тисяч осіб, а в 2000 році – вже 820 тисяч людей, з них 20% приходиться на підлітковий та юнацький вік. Суїцид значно «помолодшав». Вже відомі випадки самогубства серед дітей дошкільного віку.

10:18 12.03.2024

GENIUS Olimpiad Ukraine

GENIUS Olimpiad Ukraine - перша у світі ліцензійна Олімпіада Геніїв - найбільший конкурс проектів екологічного спрямування у світі для школярів 8-11 класів.

10:14 12.03.2024