Дата: від до Скинути

🔰ПРОЕКТ«Сила: житло, захист, засоби для існування людям, які повернулися додому»

ГО "Дівчата" реалізовує проект «Сила: житло, захист, засоби для існування людям, які повернулися додому», за фінансування UHF (Гуманітарний фонд для України), що імплементується у чотирьох регіонах: Київській, Харківській, Житомирській та Сумській областях.

08:56 16.04.2024

Перемога Міжнародного рівня

30 березня в місті Києві проходив Двотуровий міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв "Global Talent Fusion Festival" , в якому прийняв участь ансамбль"Волинчаночка " - філія Волинцевський сільський клуб - Кз "Новослобідський сільський будинок культури " Новослобідьскої сільської ради (керівник Яснолобова Н.С.) та стали Лауреатами ГРАН-ПРІ премії!

08:50 16.04.2024

Поради від експертки з дошкілля Solja Boikovych, які допоможуть батькам відволікти дитину від переживань і сприятимуть її систематичному розвитку.

В наймолодшому віці і до 6 років ми закладаємо фундамент особистості, тож розвиток дитини з найменшого віку є дуже важливим. Він має бути постійним та систематичним, а для цього варто мати під рукою кілька простих вправ, які можна зробити будь-де: на прогулянці, вдома чи в укритті.

07:48 16.04.2024

АГРАРІЇ ПРИФРОНТОВИХ ТА ПОСТРАЖДАЛИХ ТЕРИТОРІЙ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ НАСІННЯ КУКУРУДЗИ🌽🌽🌽 ДЛЯ ПОСІВУ У 2024 РОЦІ

Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть українським агровиробникам з 10 областей насіння кукурудзи бренду Dekalb від компанії Bayer для весняної посівної 2024 року.

07:41 16.04.2024