СТАН АПАТІЇ: що робити, якщо зʼявився

Зараз під час війни досить часто на зміну гострому страху приходить депресивний стан та апатія, які заважають нам нормально жити та функціонувати у суспільстві.

07:42 18.04.2024

💔💔💔СТОП ПОШУК!!!!

У травні 2022 року сумна звістка сколихнула нашу сільську раду – внаслідок авіаудару поблизу села Сідорове Краматорського району Донецької області - зник безвісти - Унайчі Андрій Вікторович, 03 січня 1985 року народження. Родина захисника, вся Новослобідська громада молились і вірили, що Андрій повернеться додому живим. Проте, на жаль, дива не сталось…

07:40 18.04.2024

Соціально – профілактична робота та соціальне інспектування сімей .

Фахівцем Комунального закладу ,,Центр надання соціальних послуг" спільно з начальником Служби у справах дітей та КНП "АЗПСМ" Новослобідської сільської ради 16.04.2024 року провели соціальне інспектування сімей в складних життєвих обставинах в селах громади.

08:59 17.04.2024

ПЛАТФОРМА ДОПОМОГИ ВРЯТОВАНИМ

Іноді може здаватися, що звертатися по допомогу ніяково і не на часі — комусь точно потрібніше. Але поділитися проблемами з фахівцями та отримати необхідну підтримку — важливо.

08:56 17.04.2024

З великою радістю і незабутніми емоціями вітаємо переможців другого Всеукраїнського конкурсу мистецтв"Оксамит fest"

Назва конкурсу відображає його глибоку концепцію: кожен учасник, кожна творча дія викликає відчуття розкоші та дотику, схожого на оксамит, де кожен твір, кожна ідея — це якісний акорд у великій симфонії мистецтва.

08:51 17.04.2024