Пройшло 210 років від народження Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка

Пройшло 210 років від народження Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне. Його називають нашим пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Шевченко був відомий і боротьбою за визволення українського народу.

08:08 06.03.2024

До 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка

У свідомості кожного громадянина нашої держави Тарас Григорович Шевченко посідає особливе місце. Своїм життям та творчістю великий Кобзар надихав патріотів України на боротьбу за правду та вільне майбутнє нашої країни. 9 березня 2024 року Україна відзначатиме 210 років від дня народження українського генія.

08:46 05.03.2024

Чому погіршується пам’ять?

Погіршення пам'яті може бути симптомом різних захворювань. Тому потрібно знати, в яких випадках потрібно звернутися до лікаря.

08:43 05.03.2024

Тиждень обізнаності про ендометріоз - 1-7 березня

#Ендометріоз відноситься до найбільш поширених гінекологічних захворювань, при якому клітини внутрішнього шару стінки матки (ендометрію), розростаються поза межі матки, чи з проростанням у сусідні органи, чи без такого проростання, а також з можливим поширенням у інших органах.

08:41 05.03.2024