Чому обирають заповіт, щоб розпорядитися своїм майном.

Заповіт є найдавнішою формою спадкування, яка не втратила свою актуальність і в наш час. В сучасний умовах власники майна часто надають перевагу саме такому найпростішому способу розпорядитись своїм майном. Хибною є думка, що складають заповіти тільки особи похилого віку, часто заповідачами є молоді люди, які щойно набули майно у власність. З'ясуємо особливості такого правочину.

11:03 01.03.2024

В філії Князівській сільський клуб пройшов майстер-клас по плетінню кашпо із ротангу

Плетіння, як вид прикладного мистецтва, давно відоме заняття, в сучасному суспільстві знайшло своє звучання завдяки використанню в якості основного робочого елемента – ротангу

10:50 01.03.2024

💙💛Плетіння маскувальних сіток"💙💛

У Новослобідській громаді плетіння маскувальних сіток не припиняється. Зима минає, але потреба в сітках залишається. Змінився тільки колір: з білого на темний. Працівники Мачулищанського сільського клубу нашої Новослобідської громади та небайдужі мешканці сплели більше 100 метрів квадратних сіток темного кольору у рекордно короткий термін. У кожне сплетіння вкладено турботу, піклування, любов і повагу до наших Захисників і Захисниць. Вже сьогодні 1 сітка попрямувала за призначенням на Донецький напрямок, туди, де чекають.

10:46 01.03.2024

Самовільне спалювання листя та сухої трави – поза законом

Щороку на весні після сходу снігового покрову починається сезон спалювання торішньої сухої трави та інших рослинних решток. Люди, які палять суху траву, завжди переконані, що цим вони покращують врожайність. Це твердження – міф.

10:36 01.03.2024

Сьогодні Орденом "За мужність" III ступеня посмертно нагородили нашого земляка – нашого захисника, солдата - Сиворакшу Сергія Миколайовича

Йдуть у засвіти найкращі життя… Ті, кому б творити Україну, продовжувати рід український, бути нашим майбутнім. Натомість вони стають нашою історією. Героїчною пам’яттю і вічним болем…

10:28 01.03.2024

Наближається свято весни. Море квітів, привітань та подарунків у перші дні весни додають нам радісних миттєвостей і гарного настрою, якого ніколи не буває занадто багато.

09:59 01.03.2024

Сумна звістка надійшла до нашого ліцею.

Сьогодні відійшла у вічність Педагог, яка віддала роботі на освітянській ниві 43 роки свого життя - Ковальова Марія Михайлівна. Вчителька за покликанням, яка прищеплювала любов до рідної мови та літератури не одному поколінню новослобідців. Людина, яка мала дар педагога та умілого керівника.

13:25 29.02.2024

З метою реалізації положень Конвенції ЮНЕСКО «Про охорону нематеріальної культурної спадщини» відбулася обласна дослідницька лабораторія для керівників структурних підрозділів з питань культури сільських, селищних та міських рад, керівників базових к

28 лютого 2024 року з метою реалізації положень Конвенції ЮНЕСКО «Про охорону нематеріальної культурної спадщини», активізації діяльності з виявлення, ідентифікації та популяризації місцевих та регіональних елементів НКС відбулася обласна дослідницька лабораторія для керівників структурних підрозділів з питань культури сільських, селищних та міських рад, керівників базових клубних закладів та фахівців з питань охорони НКС.

13:58 28.02.2024