Дата: від до Скинути

Рішення 32 сесії 8 скликання Новослобідської сільської ради від 28.03.2024р. Про втрату чинності рішення 37 сесії 7 скликання від 26.06.2020 «Про встановлення на території Новослобідської сільської ради акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів»

13:46 03.04.2024

❓У яких випадках застосовуються графіки аварійних і погодинних відключень?

У березні окупанти відновили атаки на енергетику України, які стали наймасовішими з початку повномасштабної війни. Від терористичних актів росіян страждають енергетичні об’єкти по всій Україні, збитки оцінюються в мільярди доларів США. У зв’язку з цим виникає дефіцит потужностей і в деяких областях час від часу застосовуються графіки аварійних відключень (ГАВ). Ми вирішили відповісти на часті запитання споживачів, щоб ситуація була якомога зрозумілішою для всіх.

12:06 03.04.2024

Слова — це найпростіший спосіб підтримати людину

Слова — це найпростіший спосіб підтримати людину, адже це «інструмент», який майже завжди з нами. Але разом з тим, він може бути і небезпечним. Адже навіть коли ми хочемо підтримати когось, ми не завжди знаємо як це зробити правильно і що саме сказати. Невдало підібраними словами можна поранити. Тому ми підготували підказки, які слова можна сказати людині, щоб у них вона почула «мене люблять», «про мене дбають», «я маю значення»

12:01 03.04.2024

Мешканці населених пунктів які виїхали з громади можуть звернутися за гуманітарною допомогою

Мешканці населених пунктів - Нова Слобода , Манухівка, Бунякине, Гірки, Бруски, Бояро - Лежачі, Кружок, Рівне Новослобідської сільської ради , які виїхали з громади (евакуювались) з липня 2023 року внаслідок військової агресії РФ, набули статусу внутрішньо переміщеної особи в інших громадах за фактичним місцем проживання, можуть звернутися з 02.04.2024 до 05.04.2024 включно, за гуманітарною допомогою до тимчасового офісу Новослобідської сільської ради за адресою: м. Путивль, вул. Кузнечна, 28 з 8.00 до 16.00. Обідня перерва з 12.00 до 13.00

11:57 03.04.2024

Яку інформацію про полонених чи зниклих безвісти не можна поширювати в соціальних мережах

Оприлюднення особистих даних військовополонених чи зниклих безвісти українців у соціальних мережах, а також передача їх стороннім особам можуть нашкодити їм та їхнім сім’ям.

11:56 03.04.2024

ПРАВЕЦЬ

Правець - це інфекція, спричинена бактеріями Clostridium tetani. Коли бактерії потрапляють в організм, вони виробляють токсин, що викликає хворобливі скорочення м'язів. Інша назва правця - «тризм». Це часто призводить до блокування м'язів шиї та щелепи людини, що ускладнює відкриття рота або ковтання.

11:54 03.04.2024

Україною шириться пил з пустелі Сахара

На вихідних на територію нашої держави прийшло дуже тепле повітря африканського походження, середня добова температура перевищила норму на 5-12 °C.

11:47 03.04.2024