ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ ГРОМАДИ!!!

Перші теплі весняні дні вже принесли масове спалювання населенням сухої трави, листя, очеретів, що наносить величезну шкоду довкіллю.

08:41 21.03.2024

"КВІТКА БУТТЯ"

З метою формування основ екологічної культури та мислення, збагачення знань дітей про рослинний світ 20 березня було проведено територіальний етап Міжнародного конкурсу еколого – валеологічної спрямованості «Квітка буття».

08:41 21.03.2024

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік.

Масляна (Масниця, Колодій) – це одне з найдавніших слов’янських свят і бере свій початок ще з дохристиянських часів. Щороку Масляна приходить у різні дні, тому що не має фіксованої дати, а цілком залежить від святкування Воскресіння Христового та відзначається за тиждень до Великого посту, який, в свою чергу, починається за 7 тижнів до Великодня. У 2024 році православний Великдень святкується 5 травня. Отже, великий піст починається 18 березня, а масничний тиждень триває від 11 до 17 березня, завершуючись Прощеним Воскресінням.

13:09 19.03.2024

Вчерговий раз, до Новослобідської сільської ради від нашого постійного партнера Міжнародного Благодійного фонду «АІСМ Україна» надійшла гуманітарна допомога у вигляді продовольчих наборів, жіночої гігієни та дитячих і дорослих підгузок.

08:10 15.03.2024

"ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ"

12 березня було підведено підсумки територіального етапу обласної заочної виставки декоративно – ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».

08:08 15.03.2024