НА СУМЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЩОРІЧНА АКЦІЯ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

12:49 27.03.2024

Як вести комунікацію з Мін’юстом?

Мін’юст використовує соціальні мережі — Facebook, YouTube, Twitter, Instagram, Telegram — як джерело інформації, для взаємодії з громадськістю, донесення соціально важливої інформації до аудиторії.

14:17 22.03.2024

Маскувальних сіток багато не буває!

Маскувальні сітки від початку повномасштабного вторгнення потрібні завжди, увесь час. І це не залежить від пори року. Потреба не зменшується, змінюються тільки кольори на сітках.

13:37 22.03.2024

Добрі справи не залишаються непоміченими

Нещодавно до нашої громади надійшла об’ємна гуманітарна допомога від Міжнародної Організації з Міграції у вигляді наборів постільної білизни, ковдр, термосів, сонячних ламп, наборів посуду, спальних мішків, матраців, пластикових відер.

10:59 22.03.2024

😊💐🇺🇦19 березня 2024 року Ліна Костенко відзначає свій 94-й день народження.

Це ЖІНКА-ГЕРОЙ, котра принципово відмовилася від Премії Золотий Письменник України та звання Героя України, мотивуючи, що ці нагороди «як політична біжутерія їй не потрібні», адже у неї головне – Ім’я. Одна із найвпливовіших жінок давньої та сучасної України, яка стала незаперечним моральним авторитетом для українців. Вона ніколи влади не боялася. Пише, що хоче і говорить, що думає.

12:57 21.03.2024