Наскільки родзинки корисні для організму людини

Зморщені жовті, коричневі або пурпурові шматочки, відомі як #родзинки, насправді є виноградом, висушеним на сонці або дегідратором. Зазвичай вони використовуються як начинка для салатів, змішуються з вівсянкою, йогуртом, гранолою або пластівцями. Окрім цього, родзинки часто додають до печива, хліба та кексів.

15:04 03.03.2024

03 березня відзначається як Всесвітній день письменника

03 березня є особливим днем для тих, хто віддав своє життя слову, хто розповідає нам історії, творить світи і розвиває культуру через письменність. Цей день відзначається як Всесвітній день письменника і є символом визнання заслуг авторів, поетів та журналістів у розвитку суспільства.

08:20 03.03.2024

Увага! Увага! Увага! Результати конкурсу

29 лютого 2024 року підбито підсумки щорічного територіального відбіркового онлайн конкурсу читачів присвячений пам’яті Т.Г.Шевченка .За перемогу змагалися 21 знавці геніального митця українського слова – Тараса Шевченка із 9 закладів культури Новослобідської ради.

00:31 02.03.2024

Сьогоднішній день видався дуже насиченим.

1 березня 2024 року у філії Линівський сільський клуб спільно з філією Линівська сільська бібліотека, проведено майстер-клас з пошиття одягу. Майстер клас пройшов завдяки вправній майстрині Тетяни Кравцовій. Завдяки їй всі впоралися без проблем із своїми творчими виробами на відмінно.

00:29 02.03.2024

Філією гуманітарної організації МЕДЕЙР в Україні в співробітництві з Товариством Червоного Хреста України 29 лютого було проведено тренінг з надання першої медичної допомоги з подальшим отриманням сертифікатів, в якому прийняли участь працівники КНП Новослобідської сільської ради "Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини" та КЗ "Центр з надання соціальних послуг " Новослобідської сільської ради.

00:28 02.03.2024

1 березня – Всесвітній день цивільної оборони

1 березня щороку відзначається Всесвітній день цивільної оборони. Це міжнародний день, присвячений підвищенню свідомості громадськості про значення заходів цивільної оборони для захисту людей та майна в разі надзвичайних ситуацій, таких як природні катастрофи, техногенні аварії, терористичні акти та інші.

16:06 01.03.2024

Стрес є частиною нашого життя, особливо під час навчання

Стрес є частиною нашого життя, особливо під час навчання, роботи, адже щодня ми стикаємося з різноманітними викликами. Стрес може бути викликаний багатьма факторами: воєнні дії на території нашої держави, зміни в розкладі, підготовка до екзаменів, переїзд, або зміна роботи тощо. Іноді стрес може бути корисним – допомогти стати більш концентрованими та мотивованими.

15:23 01.03.2024

1 березня - Перший день весни

За вікном 1 березня іноді погода ще погана, але сонячних днів стає більше. І, звичайно, це тішить.Весна прийшла до нас, розсипавши навколо перлини роси і сміливо прокладаючи шлях сонячним променям. Це час, коли природа пробуджується до життя, а серця наповнюються весняним теплом.

13:02 01.03.2024