Дата: від до Скинути

В умовах воєнного стану в Україні значно зростає загроза життю та здоров’ю дітей, а також ризик вчинення різних форм насильства щодо дітей, зокрема сексуального: як діяти і куди звертатись? Допомога поруч-пропонуємо ознайомитись з банком громадських організацій,які надають послуги дітям, які постраждали від насильства,зокрема сексуального.

10:23 20.02.2024

АКЦІЯ "ГОДІВНИЧКА" У НОВОСЛОБІДСЬКІЙ ГРОМАДІ

Щороку діти нашої Новослобідської громади долучаються до участі у Всеукраїнській акції "Годівничка". Попри всі негативні події, які в повномасштабному обсязі тривають на території України вже майже два роки, 2024 рік виключенням не став. Мета акції: виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни.

10:13 20.02.2024

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталія СКРИПЧЕНКО та начальник відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Марина СПІЦИНА взяли участь в інформаційній сесії-семінарі та ознайомились з проєктом ГО «ЦГІ «Інтелект Сумщини» щодо розвитку громад, який отримав підтримку ІСАР «ЄДНАННЯ».

09:56 20.02.2024

МІЖНАРОДНИЙ ДВОТУРОВИЙ КОНКУРС МИСТЕЦТВ "МИСТЕЦЬКА ІСТОРІЯ"

Історія – це коріння, що глибоко проросло в ґрунт нашого існування. Воно об'єднує нас, як велике родинне коло, де кожна подія та звичай – це нитка, що додає кольору нашій життєвій тканині. Традиції передаються від покоління до покоління, як вогник, що освітлює шлях всім поколінням.

09:54 20.02.2024

Сьогодні мова піде про ПОМ-3

Сьогодні мова піде про ПОМ-3 — вкрай небезпечну міну, на яку, на жаль, можна натрапити на території України. Це міна останнього покоління, яка може працювати дистанційно: вона “пам’ятає” ритм та тип вібрацій від людської ходи, і вибухає, коли “чує” довкола схожий ритм.

15:32 19.02.2024

"ПОЕТИЧНІ ТАЛАНТИ"

Продовжуємо публікацію віршів талановитих дітей нашої Новослобідської громади.

15:22 19.02.2024