Магній: його значення для нашого організму

#Магній – це мінерал, що має вирішальне значення для правильного функціонування нашого організму. Магній регулює артеріальний тиск, захищає серце від гіпоксії та аритмії, перешкоджає утворенню тромбів, знижує ризик розвитку атеросклерозу, діабету 2 типу та астми, підтримує міцність кісток, зміцнює імунітет.

08:49 16.02.2024

ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ

Новослобідська громада не припиняє надавати допомогу нашим Захисникам і Захисницям.

21:21 15.02.2024

Міжнародний день онкохворої дитини– 15 лютого

Цей день щороку відзначають 15 лютого в усьому світі. Він підвищує поінформованість про дитячі онкологічні захворювання та вшановує всіх дітей та сім'ї, які пережили наслідки хвороби. Проведення кампанії було започатковано у 2002 р. міжнародною організацією Childhood Cancer International (CCI), що на 5 континентах у 93 країнах, зокрема в Україні об’єднує 176 національних мереж батьківських та лікарських організацій, а також 1000 медичних працівників зі 110 країн, які є членами Міжнародного товариства дитячої онкології (SIOP).

21:09 15.02.2024

Цьогоріч 15 лютого в Україні відзначають 35-ту річницю з дня виведення радянських військ з Афганістану та День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Щорічно ми відзначаємо цей день як день пам’яті тих, хто виконував свій військовий обов’язок у локальних збройних конфліктах.

19:00 14.02.2024

Не перестає нас радувати своїми досягненнями

В січні 2024 року проходив Всеукраїнський двотуровий дистанційний конкурс фотомистецтва «Photo Fest Ua» де наша Наталія Яснолобова, філія Волинцевського сільського клубу КЗ " Новослобідьский сільський будинок культури" стала лауреатом ІІ ПРЕМІЇ в номінації "Пейзаж і Природа"

09:44 12.02.2024