6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету

6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Ця календарна подія виникла за сприянням організації Insafe, починаючи з 2004 року і відзначається щорічно. Головний меседж цієї дати - поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій. День безпеки в Інтернеті відзначається в більш ніж ста країнах і координується об’єднаної мережею Insafe/INHOPE, за підтримки Європейської комісії, а також 31-им національним центром забезпечення безпеки в Інтернеті по всій Європі.

08:47 06.02.2024

У Сумській області міжнародні організації планують реалізувати потужний проєкт з підтримки бізнесу вартістю 4,6 мільйона доларів.

Під час зустрічі начальника Сумської ОВА Володимира Артюха з представниками Управління ООН з координації гуманітарних справ (ОСНА) стало відомо, що реалізовуватимуть цей проєкт Міжнародна організація з міграції (МОМ) та Продовольча і сільськогосподарська організація ООН.

08:02 06.02.2024

З кожним роком все більше українських дітей користується Інтернетом у повсякденному житті. Можливість підключитися до мережі не тільки через ПК, але й за допомогою мобільних телефонів сприяє цій тенденції. Інтернет надає дітям та молоді неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості. Проте, оскільки з самого початку Інтернет розвивався без будь-якого контролю, сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної.

07:58 06.02.2024

Договір підписано! Професійний розвиток педагога сьогодні неможливий без тісної співпраці із вищими навчальними закладами, науковцями та методистами. Бо без науки сьогодні неможливий розвиток шкіл.

07:57 06.02.2024

Новослобідська громада не припиняє надавати допомогу нашим Захисникам і Захисницям.

За ініціативи, допомоги та активної підтримки голови Новослобідської громади Ольги Гаркавенко допомога нашим військовим надається постійно і максимально швидко. Тиждень тільки розпочався, а вже відправлено 3 посилки загальною вагою більше 50 кг на дуже гарячі напрямки. Надворі зима, потреби не зменшуються.

15:59 05.02.2024

4 ЛЮТОГО – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ПРОТИ РАКУ.

Люди хворіють на різні недуги і, мабуть, найстрашніше для кожного – почути діагноз рак. Це слово, яке не хочеться вимовляти ні вголос, ні подумки, але, враховуючі дані статистики щодо захворюваності на злоякісні новоутворення, про нього потрібно говорити.

16:02 04.02.2024

За сприяння Департаменту з питань соціальної політики ветеранів та реінтеграції було доставлено гуманітарну допомогу у вигляді продуктових та гігієнічних наборів

За сприяння Департаменту з питань соціальної політики ветеранів та реінтеграції Сумської обласної державної адміністрації, з метою забезпечення базових потреб мешканців 5 км зони, було доставлено гуманітарну допомогу у вигляді продуктових та гігієнічних наборів. Продуктові набори отримав кожен мешканець прикордоння, а гігієнічні набори були розподілені між особами похилого віку . Висловлюємо слова щирої вдячності Департаменту з питань соціальної політики ветеранів та реінтеграції Сумської обласної державної адміністрації за підтримку та розуміння потреб населення прикордоння.

09:12 29.01.2024