Дата: від до Скинути

Можливість отримання грошової допомоги та інші хитрощі шахраїв: поліцейські фіксують нові звернення громадян

Минулої доби до територіальних підрозділів поліції Сумщини звернулося дев’ять громадян з повідомленнями про вчинення шахрайських дій. Загалом, шахраям вдалося виманити у людей більше ніж 115 000 гривень. За кожним із фактів у поліції відкриті кримінальні провадження.

14:40 06.02.2024

Головне управління ДПС у Сумській області інформує, що станом на 1 лютого 2024 року в Сумській області 199 жителів подали декларації про майновий стан і доходи громадян за 2023 рік.

14:39 06.02.2024

Інформація про ревматоїдний артрит

#Ревматоїдний_артрит – це хронічне запальне захворювання, яке вражає суглоби. У деяких людей цей стан може призвести до пошкодження різних систем організму, у т.ч. шкіри, очей, легень, серця, очей, нирок, кісткового мозку та кровоносних судин.

14:37 06.02.2024

Я нерідко їжджу до онкологічних клінік України, щоби поспілкуватися з пацієнтами. На жаль, не всі знають, що усі види медичної допомоги для пацієнтів з онкологією є безоплатними, адже їх покриває Програма медичних гарантій. Серед послуг – діагностика, лікування включно з ліками, а також подальша реабілітація та паліативна допомога.

08:54 06.02.2024