Забудь про черги!

У центрах обслуговування платників Сумської області працює електронна система запису

08:31 29.01.2024

29 січня 1918 року відбувся бій під Крутами

29 січня 1918 року відбулася надзвичайно трагічна подія в українській історії - бій під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

15:29 28.01.2024

27 січня — Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Голокост – слово, в якому закодовано мільйони жахливих смертей безневинних людей. Людей, яких позбавили всього людського інші люди за вказівкою однієї людини.27 січня людство згадує євреїв, котрі у часи 2-ї Світової війни стали жертвами нацистського режиму.

14:33 27.01.2024

У 2024 році за ініціативою Президента стартував проєкт "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги", до якого долучились і заклади освіти Новослобідської сільської ради.

08:41 27.01.2024

Визначили дати проведення НМТ — з 14 травня до 19 липня. У цей період відбудеться й основна, і додаткова сесії.

Нагадаю, що в 2024 вступники складатимуть іспит із чотирьох предметів. Три обов’язкових, а один — на вибір. Кількість обов’язкових предметів цьогоріч збільшилася через історію України.

08:46 26.01.2024

Рятувальники та поліцейські, запрошуємо вас на безоплатний онлайн-курс «Як навчати дітей мінної безпеки»

Доки територія України забруднена вибухонебезпечними предметами, нам важливо легко та ефективно навчати дітей різного віку правилам, які врятують їх життя.

15:41 25.01.2024