Дата: від до Скинути

Як залишатися в ресурсі сьогодні та зберегти своє психологічне здоров’я: навчаємося корисних технік

Уже майже два роки в нашій країні триває війна. У світлі цих подій роль школи та формат її роботи зазнали значних змін. Питання безпеки, а особливо питання ментального здоров’я, є дуже актуальними. В умовах війни викликом стало збереження психологічного здоров’я дітей, яке багато в чому залежить від психологічного здоров'я учителів, що сьогодні може бути під загрозою. У цей час дуже важливо зберегти ментальне здоров’я педагогів, як групи, яка має високий ступінь вигорання та щоденно піддається високому нервовому напруженню.

08:00 22.01.2024

Анонсуємо спеціальний онлайн-урок до Дня Соборності України!

Це унікальна можливість дізнатися про передумови виникнення цього свята, довідатися більше про Акт Злуки, що став історичним обʼєднанням українських земель в одній державі, та надвагому подію для нашої державності - проголошення Української Народної Республіки.

07:56 22.01.2024

ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ

Новослобідська громада продовжує надавати допомогу нашим Захисникам.

07:50 22.01.2024

"УКРАЇНА - ЦЕ МИ"

"УКРАЇНА - ЦЕ МИ"Щороку 22 січня Україна відзначає національне свято - День Соборності України. Це свято символізує єдність українських земель і відіграє значну роль в історії нашої країни. Саме 22 січня у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

07:45 22.01.2024