Дата: від до Скинути

UNICEF UKRAINE Запрошує дітей та молодь висловити свої почуття та переживання за допомогою творчості. Беріть участь в конкурсі «Поезія заради миру» від ЮНІСЕФ.

Все, про що мріють діти і молодь сьогодні — мирне життя. Про сон в теплих ліжечках, а не холодних укриттях. Про зустрічі з рідними та друзями, які зараз так далеко. Про дитинство без війни.

10:04 17.01.2024

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік становить 1,051 (лист Держгеокадастру від 12.01.2024 № 6-28-0.222-600/2-24)

11:08 16.01.2024

Житель Сумщини поцупив протипіхотну міну, яку встановили військові для стримування ворога поблизу кордону

Неподалік одного з сіл у Сумській області було виявлено місцевого жителя, який примудрився поцупити протипіхотну міну встановлену нашими військовими неподалік від кордону з росією, для стримування ворога. Правоохоронці з’ясовують мотиви його дій.

10:10 16.01.2024

16 січня – День пам’яті кіборгів.

Слово "кіборги", яким українці звикли називати оборонців Донецького аеропорту, ще більше стало сприйматись як синонім мужності та сили нашого воїна.

07:56 16.01.2024

В рамках програми ментального здоров'я "ТиЯк?"

У шаленому ритмі життя, у тривалій напрузі ми не відразу помічаємо, як виснажуємося. Здається, тримаємося, та з кожним днем все гірше. У цей час важливо помітити дзвіночки про втому, що накопичилася, і вчасно потурбуватися про свій стан — змінити діяльність, звички, переглянути режим сну й харчування, спосіб проведення вільного часу тощо.

07:54 16.01.2024

В спортивному залі Путивльського педколеджу були проведені змагання з волейболу серед чоловічих команд. У змаганнях прийняли участь 4 команди. Ігри проводились по коловій системі. В цих змаганнях приймала участь і команда Новослобідської громади - ПП "Карла Маркса-2".

07:52 16.01.2024