МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ'Я ЦЕ ВАЖЛИВО

Проблеми з ментальним здоров’ям може переживати кожен. Від депресії, постійного стресу, безсоння, емоційного дисбалансу, на жаль, ніхто не застрахований. Особливо зараз, в умовах тривалої виснажливої повномасштабної війни.

08:55 12.01.2024

До уваги молоді! Реєстрація для участі в Ідеатоні "Reconnect" для мотивування української молоді

Тобі від 14 та до 30 років? Був змушений переїхати, але бажаєш робити круті проєкти для своєї громади? Знаєш основні проблеми своєї громади і готовий їх вирішувати? Хочеш розвивати свій регіон та розвиватися разом з ним?

08:51 12.01.2024

Приємні новини

21 грудня 2023 року в місті Києві проходив Двотуровий міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв "Star Fest"

08:50 12.01.2024

15 січня розпочнеться реєстрація для участі у сертифікації учителів 2024 року

Установлено граничну кількість педагогічних працівників Сумської області для реєстрації: 36 учителів початкових класів, 27 вчителів математики (що викладають у 5-6 класах), 27 вчителів української мови і літератури (що викладають у 5-6 класах), 14 учителів навчальних предметів громадянської та історичної освітньої галузі та/або освітньої галузі «Суспільствознавство».

08:42 12.01.2024

ІТ для ветеранів і ветеранок

Український ветеранський фонд Мінветеранів разом з партнерами Lobby X запрошує ветеранів і ветеранок опанувати професію ІТ-фахівців на безоплатних курсах.

08:27 12.01.2024