103 - виклик бригади екстреної медичної допомоги!

Екстрена медична допомога – це термінові дії медичних працівників, спрямовані на порятунок життя та здоров’я людини, яка перебуває у невідкладному стані, спричиненому хворобою чи травмою.

10:34 17.01.2024

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ НОВОСЛОБІДСЬКОЇ ГРОМАДИ

Доводимо до Вашого відома, що протягом 2023 року нашою амбулаторією проводилась оплата при направленні пацієнтів сімейними лікарями за лабораторні дослідження (сдачу аналізів) та за проходження лікарсько-консультативної комісії до Путивльської лікарні. При цьому були укладені договори на проведення даних послуг відповідно між КНП Новослобідської сільської ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» та КНП «Путивльською міською лікарнею» Путивльської міської ради.

10:33 17.01.2024

Сьогодні за сприяння Благодійної організації "Благодійний Фонд Global Empowerment Mission Ukraine ", засновником якого є Michael Capponi, було доставлено гуманітарну допомогу.

10:17 17.01.2024

Педагогічні працівники ЦДЮТ Новослобідської сільської ради висловлюють слова щирої вдячності Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) за надану гуманітарну допомогу - підтримку та подарунки, які надали нашим гуртківцям. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Дуже приємно працювати з людьми, які вболівають за якість життя тих, хто потребує допомоги, за те що не стоїте осторонь проблем дітей! Завдяки вам, ми, педагогічні працівники, зможемо подарувати дітям незабутні враження та підтримку у розвитку їхніх талантів. Канцелярське приладдя, спортивний інвентар, ляльковий театр, іграшки для розвитку логіки та критичного мислення тощо стануть важливою ланкою у створенні надихаючого середовища для наших дітей.

10:15 17.01.2024

«Кіборги» вистояли, не встояв бетон», – фраза, яка ввійшла в історію разом із подвигом українських бійців.

16 січня в Україні відзначають День пам’яті захисників Донецького аеропорту, які стояли за нього з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року. «Кіборгами» нескорених українців назвав сам ворог. Мовляв, тільки роботи здатні вистояти в таких нелюдських умовах.

10:10 17.01.2024