І ЗНОВУ ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ

КНП Новослобідської сільської ради "Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини" від Благодійного фонду "РАЗОМ ДЛЯ УКРАЇНИ " отримала благодійну допомогу у вигляді медикаментів!

08:09 08.02.2024

Тиждень поінформованості про вроджені вади серця - 7-14 лютого

#Вроджені_вади_серця - це найпоширеніший тип вроджених вад. Вони присутні при народженні та здатні вплинути на структуру серця дитини, її роботу. Окрім того, вони можуть впливати на те, як кров тече через серце до інших органів/частин тіла.

00:33 08.02.2024

Тиждень поінформованості про вроджені вади серця - 7-14 лютого

00:33 08.02.2024

Мешканці населених пунктів - Нова Слобода , Манухівка, Бунякине, Гірки, Бруски, Бояро - Лежачі, Кружок, Рівне Новослобідської сільської ради , які виїхали з громади (евакуювались) з липня 2023 року внаслідок військової агресії РФ, набули статусу внутрішньо переміщеної особи в інших громадах за фактичним місцем проживання, можуть звернутися з 07.02.2024 до 09.02.2024 включно, за гуманітарною допомогою до тимчасового офісу Новослобідської сільської ради за адресою: м. Путивль, вул. Кузнечна, 28 з 8.00 до 16.00. Перерва з 12.00 до 13.00.

14:53 07.02.2024

В рамках програми "ТиЯК?"

Щойно стає відомо про постраждалих через ворожі обстріли, на допомогу поспішають рятувальники, медики, а також психологи, готові надати допомогу тим, хто зазнав гострої реакції на стрес.

14:52 07.02.2024

ЧОРНИЙ ШОКОЛАД

Чорний шоколад - це корисний продукт, багатий на мінерали та захисні рослинні сполуки, що приносять нашому здоров'ю користь: оптимізовують різні аспекти фізіологічних реакцій людини, у т.ч. імунітет, зменшують фактори ризику серцево-судинних захворювань, підтримують здоров'я травної системи, покращують когнітивні функції.

13:48 07.02.2024