ТОП-8 продуктів, які містять кальцій

Сир. Більшість сирів - це чудове джерело кальцію. Наш організм легше засвоює кальцій із молочних продуктів, ніж із рослинних джерел. Витримані тверді сири містять мало лактози, що полегшує їхнє перетравлення людьми з непереносимістю лактози. Регулярне вживання молочних продуктів пов'язане з нижчим ризиком метаболічного синдрому (стан, що підвищує ризик серцево-судинних захворювань, інсульту та діабету II типу).

09:22 12.02.2024

Під час засідання 31 сесії 8 скликання Новослобідської сільської ради, поліцейський офіцер громади прозвітував про свою діяльність перед громадою.

09:11 12.02.2024

Долаємо тривогу у формі гри

Підтримайте дитину в стресовій ситуації, виконавши техніки заспокоєння на прикладі тварин. А щоб дитина краще запам’ятала ці поради — їх можна ще й разом намалювати.

08:50 12.02.2024

В рамках програми "ТиЯк?"

Пам’ятаймо, що батьки дітей з інвалідністю не потребують особливого ставлення чи специфічного спілкування. Вони такі ж батьки, як усі інші.

08:44 12.02.2024

Ще 100 українців удома

Ще 100 українців удома, в Україні. Нацгвардія, прикордонники, ЗСУ. Більшість – захисники Маріуполя.

08:35 12.02.2024