Дата: від до Скинути

Головне управління ДПС у Сумській області інформує, що станом на 1 лютого 2024 року в Сумській області 199 жителів подали декларації про майновий стан і доходи громадян за 2023 рік.

14:39 06.02.2024

Інформація про ревматоїдний артрит

#Ревматоїдний_артрит – це хронічне запальне захворювання, яке вражає суглоби. У деяких людей цей стан може призвести до пошкодження різних систем організму, у т.ч. шкіри, очей, легень, серця, очей, нирок, кісткового мозку та кровоносних судин.

14:37 06.02.2024

Я нерідко їжджу до онкологічних клінік України, щоби поспілкуватися з пацієнтами. На жаль, не всі знають, що усі види медичної допомоги для пацієнтів з онкологією є безоплатними, адже їх покриває Програма медичних гарантій. Серед послуг – діагностика, лікування включно з ліками, а також подальша реабілітація та паліативна допомога.

08:54 06.02.2024

6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету

6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Ця календарна подія виникла за сприянням організації Insafe, починаючи з 2004 року і відзначається щорічно. Головний меседж цієї дати - поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій. День безпеки в Інтернеті відзначається в більш ніж ста країнах і координується об’єднаної мережею Insafe/INHOPE, за підтримки Європейської комісії, а також 31-им національним центром забезпечення безпеки в Інтернеті по всій Європі.

08:47 06.02.2024

У Сумській області міжнародні організації планують реалізувати потужний проєкт з підтримки бізнесу вартістю 4,6 мільйона доларів.

Під час зустрічі начальника Сумської ОВА Володимира Артюха з представниками Управління ООН з координації гуманітарних справ (ОСНА) стало відомо, що реалізовуватимуть цей проєкт Міжнародна організація з міграції (МОМ) та Продовольча і сільськогосподарська організація ООН.

08:02 06.02.2024

З кожним роком все більше українських дітей користується Інтернетом у повсякденному житті. Можливість підключитися до мережі не тільки через ПК, але й за допомогою мобільних телефонів сприяє цій тенденції. Інтернет надає дітям та молоді неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості. Проте, оскільки з самого початку Інтернет розвивався без будь-якого контролю, сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної.

07:58 06.02.2024