АПАРАТНА НАРАДА

На початоку нового тижня, були опрацьовані актуальні питання, які стосуються життєдіяльності громади. Визначились з першочерговим переліком робіт на поточний тиждень.

11:02 10.04.2024

Відбулася Консультаційна рада з питань проведення проміжного моніторингу життєздатності елементів нематеріальної культурної спадщини Сумської області

8 квітня 2024 року відбулася Консультаційна рада з питань проведення проміжного моніторингу життєздатності елементів нематеріальної культурної спадщини Сумської області, що включені до Регіонального переліку елементів НКС. Учасниками Консультаційної ради стали представники громад, організацій, ініціативних груп, елементи яких включені до Регіонального переліку елементів НКС Сумщини.

10:54 10.04.2024

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ ГРОМАДИ

12 квітня 2024 року в КНП СОР «Сумський обласний клінічний кардіологічний центр» з 10:00 до 14:00 буде проводитися виїзна консультація лікарів з Інституту серця МОЗ України.

10:44 10.04.2024

Роботодавці, які працевлаштовують вимушених переселенців, мають можливість отримати державну компенсацію витрат на оплату праці. Для цього їм необхідно звернутися із заявою до центру зайнятості протягом двох місяців з моменту працевлаштування ВПО.

09:14 10.04.2024

Як допомогти дітям боротися зі стресом під час війни? Новий серіал на Дія.Освіта

Ворожі обстріли, руйнування, постійні стресові ситуації, тривожні новини. Усе це впливає на ментальне здоровʼя українців, а особливо тяжко — на психологічний стан дітей. Щоб навчити якомога більше українців допомагати дітям у складних стресових ситуаціях, Дія.Освіта спільно з ГО Gen.Ukrainian запускають новий освітній серіал «Вчимося разом».

09:08 10.04.2024

В Новослобідській сільській раді триває інформаційно-просвітницька кампанія з метою посилення військово-патріотичного виховання молоді, популяризації залучення громадян до захисту країни й проходження військової служби у Десантно-штурмових військах ЗСУ та з метою надання сприяння військовій частині 3057 Національної гвардії України у проведенні інформаційних заходів, спрямованих на доукомплектування 12 бригади спеціального призначення «Азов»

09:20 09.04.2024

Розуміти свою дитину, вчасно надавати їй необхідну підтримку і головне - відчувати радість від батьківства. Це - ідеальний сценарій, який часто мама чи тато малюють у своїй уяві. На практиці все буває набагато складніше.

09:11 09.04.2024