Дата: від до Скинути

В Новослобідській сільській раді розпочалася інформаційна компанія на підтримку сімейних цінностей, що реалізується в Україні за підтримкою ГО «Громадянський рух «Всі разом!»

Метою організаторів є творення суспільної традиції міцних і щасливих родин. Адже наша спільна мета — побудова країни, де сім’ї і сімейні цінності є ключовим пріоритетом суспільної традиції і державної політики.

10:54 01.04.2024

Заклади освіти Новослобідської сільської ради долучилися до Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії». Цьогоріч акція проходила під гаслом "Ріки незмінно течуть додому".

09:58 01.04.2024

Одружитися за кілька кліків можна буде в Дії

Уряд ухвалив Постанову щодо реєстрації шлюбу онлайн. Тепер українці одружуватимуться просто в застосунку. Це особливо важливо для пар, які через війну не можуть бути поруч.

09:35 01.04.2024

Верби

Весняне. Верби.

09:28 01.04.2024

Інфекції, що передаються статевим шляхом

Згідно з даними World Health Organization (WHO), щорічно у світі виявляють 376 млн. інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). До них належить сифіліс, гонорея, трихомоніаз, хламідіоз, ВІЛ-інфекція, гепатит B, генітальний герпес (інфікування вірусом простого герпесу першого чи другого типу), інфекція, що викликається ВПЛ (вірусом папіломи людини).

08:37 01.04.2024