ПРО ПІДТРИМКУ АГРАРІЇВ У 2024 РОЦІ

Заходами Програми розвитку агропромислового комплексу Сумської області на період до 2027 року, схваленої розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 09.07.2021 № 449-ОД «Про схвалення проекту Програми розвитку агропромислового комплексу Сумської області на період до 2027 року» у 2024 році передбачається спрямування коштів обласного бюджету на наступні напрямки підтримки:

10:00 04.04.2024

У закладах загальної середньої освіти проходить атестація педагогічних працівників

Згідно з наказом відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради від 19.09.2023 N 75-ОД, відповідно до вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 09 вересня 2023 року N 805 "Про затвердження Положення про атестацію педагогічних працівників", у закладах загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради, за затвердженими списками, проходить атестація педагогічних працівників.

08:37 04.04.2024

!!! Довідка про відсутність заборгованості: нюанси отримання !!!

Головне управління у Сумській області нагадує платникам, що Порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, затверджено наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2018 № 733 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27.09.2018 за № 1102/32554 (далі – Порядок № 733).

08:34 04.04.2024