Новослобідська громада
Конотопський район Сумської області

Новини

Дата: від до Скинути

АПАРАТНА НАРАДА

АПАРАТНА НАРАДА

Традиційно понеділок розпочинаємо з проведення апаратної наради під головуванням Новослобідського сільського голови – Ольги ГАРКАВЕНКО.

21:57 05.06.2023

5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища.

5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища.

Щорічно 5 червня відзначається Всесвітній день охорони навколишнього середовища (World Environment Day). Цього дня 1972 р. в Стокгольмі відкрилася Конференція Організації Об’єднаних націй з проблем довкілля, на якій були присутні повноважні представники 113 держав. Наслідком її стало створення Програми ООН з довкілля (ЮНЕП). Офіційно Всесвітній день охорони довкілля був заснований Генеральною асамблеєю ООН на її 27-й сесії 15 грудня 1972 р. (резолюція № A/RES/2994 (XXVII)). Також була заснована нова організація в системі ООН — Програма ООН по навколишньому середовищу, під егідою якої з тих пір і відзначається всім світовим співтовариством щорічно День охорони довкілля.

18:27 05.06.2023

Фотоконкурс пам’яток культурної спадщини "Вікі любить пам’ятки"

Фотоконкурс пам’яток культурної спадщини "Вікі любить пам’ятки"

З 1 - 31жовтня 2022 року проходив фотоконкурс пам’яток культурної спадщини "Вікі любить пам’ятки" (Wiki Loves Monuments) —що проводиться в понад 50 країнах світу регіональними відділеннями Фонду Вікімедіа та волонтерами спільноти Вікімедіа, в тому числі в Україні — громадською організацією Вікімедіа Україна.

18:26 05.06.2023

Держава запустила програму єОздоровлення: гроші на відпочинок і оздоровлення дітей будуть надаватись батькам за принципом «гроші ходять за дитиною»

Держава запустила програму єОздоровлення: гроші на відпочинок і оздоровлення дітей будуть надаватись батькам за принципом «гроші ходять за дитиною»

У Міжнародний день захисту дітей, 1 червня, запущено експериментальний проект для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, – «Монетизація дитячого оздоровлення за принципом «гроші ходять за дитиною».

18:26 05.06.2023

"ПРИРОДА НАМ - ЯК РІДНИЙ ДІМ"

"ПРИРОДА НАМ - ЯК РІДНИЙ ДІМ"

З метою підвищення рівня екологічної свідомості, формування почуттів особистого обов’язку та відповідальності за збереження та відновлення природи у дітей та юнацтва, 31 травня 2023 року у ЦДЮТ Новослобідської сільської ради проведено територіальний етап конкурсу «Природа нам – як рідний дім».

13:33 05.06.2023

ДО УВАГИ!

ДО УВАГИ!

За прогнозами Всесвітньої федерації боротьби з ожирінням, більшість населення світу (51%, або понад 4 мільярди людей) до 2035 року матиме надлишкову вагу або ожиріння, а кількість дітей із ожирінням може зрости більш ніж удвічі.

12:09 04.06.2023

4 червня в Україні є Днем вшанування пам'яті дітей

4 червня в Україні є Днем вшанування пам'яті дітей

4 червня в Україні є Днем вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. Ця скорботна дата запроваджена рішенням Верховної Ради України від 1 червня 2021 року. Станом на 3 червня внаслідок військової агресії загинуло 484 дитини. Ці загублені дитячі душі ніколи вже не відчують радість дитинства, не посміхнуться ранковому сонечку, не візьмуть за руку тата чи маму. А скільки дитячих життів скалічила війна фізично чи психологічно навіть неможливо порахувати. Втрата близьких людей, домівок, вимушений переїзд, розлука з друзями особливо болісно ранять дитячі серця. Напередодні скорботної для нас всіх дати, службою у справах дітей була проведена година спілкування " Дитинство вбите війною". В ході проведення заходу разом з присутніми було вшановано пам'ять безневинних дітей, які загинули під час війни. На жаль ми ніколи не повернемо всіх загиблих, проте пам'ятати їх наш святий обов'язок. Ми віримо, що наші відважні захисники повернуть нашій державі такий довгоочікуваний мир, а нашим дітям радісне та безтурботне дитинство і щиру посмішку на дитячих обличчях.

10:43 04.06.2023

Не перестаємо дякувати Першому гуманітарному штабу Сумської Обласної Військової Адміністрації

Не перестаємо дякувати Першому гуманітарному штабу Сумської Обласної Військової Адміністрації

Не перестаємо дякувати Першому гуманітарному штабу Сумської Обласної Військової Адміністрації в особі Миколи Савченко, за постіне надання вагомої допомоги у вигляді медикаментів, товарів медичного призначення та обладнання! А також висловлюємо подяку офісу президента України за медичний одяг та халати! Для забезпечення наших пацієнтів усім необхідним!

10:38 04.06.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи подобається вам наш сайт?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь