Вітаємо з Днем села у Князівський старостинський округ!!!

«Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село…..». Щорічно за традицією, 5 серпня, мешканці Князівського старостинського округу відзначають День села. Саме в цей день з'їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. Проте цього року підступний COVID – 19 вніс свої корективи у традиційні святкування.

20:21 05.01.2020

23 грудня 2019 року на засіданні 31 сесії був прийнятий бюджет Новослобідської сільської ОТГ на 2020 рік

23 грудня 2019 року під головуванням сільського голови Ольги Гаркавенко відбулася тридцять перша сесія сьомого скликання Новослобідської сільської об’єднаної територіальної громади. На порядку денному сесії було розглянуто 114 питань.

15:52 24.12.2019