Про роботи з гідродинамічної очистки водонапірних башт

Програма «Питна вода сіл Новослобідської сільської ради» спрямована на реалізацію державної політики, щодо забезпечення споживачів якісною питною водою, відповідно до Закону України «Про питну воду та питне водопостачання». Забезпечення населення сіл сільської ради питною водою з якістю, відповідно до вимог державного стандарту, є однією з пріоритетних проблем, розв'язання якої необхідно для збереження здоров'я, поліпшення умов діяльності та підвищення рівня життя населення. Тому, другій рік поспіль, сільською радою проводяться роботи з гідродинамічної очистки водонапірних башт. Роботи проводяться в селах: Нова Слобода, Бунякине, Чаплищі та Червоне Озеро. В 2019 році роботи проводились в селах: Нова Слобода, Юр’єве та Волинцеве.

06:01 04.06.2020

Міжнародний день захисту дітей!!!

Сьогодні вітаємо всіх дітлахів з Міжнародним днем захисту дітей!!! Це свято літа, дитячих посміщок та найщирішого прояву  доброти! У цьому році в зв`язку з карантинними обмеженнями небуло можливості провести массові заходи, але  всіх діток нашої громади було поздоровлено та вручено маленкі сюрпризи.

22:32 01.06.2020