Дата: від до Скинути

Сумський національний аграрний університет проводить підготовку магістрів з регіонального управління та розвитку за магістерським курсом «Регіональне управління» (спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування»).

13:14 15.07.2019

Свято дитинства

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.

16:18 03.06.2019

«ПРАВОВІ ГОЛОВОЛОМКИ» ВІД ФАХІВЦІВ ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ

В рамках Тижня правових знань, присвяченого Дню захисту дітей, фахівці юстиції підготували для малечі цікаві тематичні заходи. Так, одним з них став урок «Правові головоломки» для учнів 4-х класів Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7.

16:01 29.05.2019

Молодіжна робота в ОТГ - інтегрований підхід

За підтримки управлінням молоді та спорту Сумської ОДА у співпраці та за ініціативи ГО «Простір рівних можливостей» проведено семінар за програмою «Молодіжний працівник», «Молодіжна робота в ОТГ - інтегрований підхід» та виїзне консультування спеціалістами управління розвитку молодіжної політики, національно-патріотичного виховання, оздоровлення та відпочинку дітей, фізичної культури та спорту.

13:48 17.05.2019