🕯️О, СКІЛЬКИ ВАС, В ОБІЙМАХ У НЕБЕС! О, СКІЛЬКИ ДУШ, ЗАГУБЛЕНИХ БЕЗВИННО! ОЗВЕТЬСЯ БОЛЕМ В СЕРЦІ КОЖЕН ХРЕСТ: - ТИ НЕ ЗАБУДЬ ПРО МЕНЕ, УКРАЇНО!😥😥😥
Новослобідська сільська рада на чолі з головою Ольгою Гаркавенко спільно з ГО "Фенікс – Слобода» та за активної участі місцевої громади продовжує проєкт "Свічка Пам'яті: Шана Загиблим Героям", присвячений вшануванню пам'яті наших героїв – військовослужбовців, які віддали життя за свободу та незалежність України. Напередодні або у день загибелі кожного героя, публікуються пости, що розповідають про їхні історії та подвиги, що розповідають про їхнє життя.
08:37 22.03.2024