Військовий облік

Вступай до лав бригади "Буревій"

☀️ Бійці бригади «Буревій» доповідають: «На позиціях сонячно. Настрій бойовий. Ворог на прицілі.»  ——————— Приєднуйся до професіоналів.

14:21 02.05.2024

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! ДОВОДИМО ДО ВАШОГО ВІДОМА ВАЖЛИВУ ІНФОРМАЦІЮ!

Відповідно до Закону України від 30.05.2023 №3127-IX “Про внесення змін до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3127-20#Text) зменшено граничний вік для призовників з 27 до 25 років.

08:43 25.04.2024

Неплатників аліментів тепер зможуть мобілізувати

Нині батьки трьох чи більше дітей мають право на відстрочку від військової служби. Однак, згідно з новою версією Закону про мобілізацію, невдовзі за несплату аліментів понад три місяці хоча б за одну дитину боржників буде позбавлено цього права. Водночас, як наголосив заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко, мобілізація для такої категорії осіб ні в якому разі не має бути покаранням.

12:37 23.04.2024