Правова допомога поруч

Способи стягнення аліментів та на які види доходів поширюється їх стягнення

Реаліями сьогодення  як  в світі, так і в Україні є велика кількість розлучень,  неповні сім’ї, а також, на жаль, не  добросовісні батьки, які інколи уникають своїх обов’язків щодо своїх дітей, у тому числі майнових. На захист прав дитини стає Сімейний кодекс та інші нормативно-правові акти. Батьки зобов’язані  піклуватися  про розвиток дитини, а також забезпечувати базові побутові потреби, незалежно чи перебувають вони у стосунках чи ні. Аліменти  на дитину стягуються з одного з батьків за домовленістю, або примусово – за рішенням суду.

13:49 24.03.2023

ІНОЗЕМНІ ДОКУМЕНТИ Й НАДАЛІ ПРИЙМАТИМУТЬСЯ УКРАЇНОЮ БЕЗ АПОСТИЛЯ, ЯКЩО ТАКА ПРАКТИКА ДІЯЛА ДО ВІЙНИ

Сьогодні поговоримо про використання в нашій державі документів російських чи білоруських. Так, як це на даний момент є досить важливим питанням, яке хвилює громадян.

11:20 16.02.2023

ЛАМІНУВАТИ ДОКУМЕНТИ ЧИ НІ?

Все частіше до нас звертаються громадяни, які цікавляться тим чи можна ламінувати документи. У законодавстві України відсутня пряма заборона ламінувати документи. Разом із тим, чимало послуг і процедур вимагають пред’явлення саме оригіналів документів.

13:52 27.01.2023