Інформує Міністерство юстиції України

ВИХОВАНЦІ «БАРСИ» ТРЕНУВАЛИСЬ ДОЛАТИ БУЛІНГ

Всеукраїнський тиждень протидії булінгу, ініційований Мін’юстом, не оминув й обласний ліцей-інтернат спортивного профілю «Барса». Вихованці дізналися від фахівців юстиції Сумщини та працівників поліції, як не перетворити дитячі пустощі на систематичне завдання шкоди своїм одноліткам.

12:29 25.09.2019

НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД – ЦЕ НЕ ПОЛЕ БОЮ, СТРАЖДАННЯ ТЕРПІТИ НЕ ПОТРІБНО

Результатом навчання є гарні оцінки, отримані уміння або ж престижна та бажана робота. Перебування у закладі освіти не повинно завдавати душевних хвилювань й тим більше фізичних травм. Якщо ж подібне трапляється, то не слід шукати порятунок у мовчанні.

17:09 19.09.2019

УЧНІВСЬКИЙ КОЛЕКТИВ БЕЗ БУЛІНГУ – ЗАПОРУКА ВДАЛИХ ШКІЛЬНИХ БУДНІВ

Всеукраїнський тиждень протидії булінгу охоплює все більше навчальних закладів. Школярі різних вікових категорій та навчальних закладів кожного дня дізнаються від фахівців юстиції Сумщини про способи захисту та боротьби із цькуванням.

17:07 19.09.2019

ЯК ПЕРЕОФОРМИТИ НЕРУХОМІСТЬ У НОТАРІУСА, КОЛИ Є БОРГИ?

Ініційований Мін’юстом закон #ЧужихДітейНеБуває значно посилив відповідальність боржників по аліментах. Одним з важелів впливу на неплатників є занесення відомостей про таких батьків до Єдиного реєстру боржників, який є відкритим та знаходиться за посиланням https://erb.minjust.gov.ua/.

08:54 18.09.2019