Інформує Міністерство юстиції України

ПРАВОВІ ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ПОПОВНИЛИ ВИСТАВКУ НАУКОВОЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Книга – це те джерело знань, що супроводжує нас все життя. Спочатку дитячі казки формують уявлення про добро та зло, пізніше підручники навчають першій грамоті, а далі література формує особистість та допомагає зберегти її.

14:45 05.09.2019

УРОКИ ПРАВОВОГО ВИХОВАННЯ ВІД ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ ПОПОВНИЛИ РОЗКЛАД ШКОЛЯРІВ

У перший навчальний тиждень завдяки фахівцям юстиції учні Сумської загальноосвітньої школи № 4 урізноманітнили свій розклад уроків. Юристи, завітавши до класу, провели з дітлахами правопросвітницьку зустріч, яка завдяки особливим методам викладу інформації привернула увагу учнів та сприяла засвоєнню корисних знань.

16:16 04.09.2019

МЕШКАНЦЯ СУМЩИНИ НА КОРДОНІ РОЗВЕРНУЛИ ЧЕРЕЗ БОРГИ

Подорож мешканця Білопільського району за кордон була зупинена винесеними постановами, що обмежили його права. Так, фахівці юстиції Сумщини нагадали неплатнику про наявність у нього заборгованості перед сином.

13:08 03.09.2019