Інформує Міністерство юстиції України

НА ПУТИВЛЬЩИНІ БОРЖНИКИ ПОВЕРНУЛИ 1,7 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ АЛІМЕНТІВ

Кожна сума сплачених аліментів формує загальний результат, який свідчить про дієвість пакетів закону #ЧужихДітейНеБуває. Вже декілька років поспіль новели чинного законодавства не тільки захищають економічні права малечі, а й мотивують батьків бути відповідальними.

19:42 29.07.2019

32 ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ БОРГУ УВІБРАЛИ В СЕБЕ НЕСПЛАЧЕНІ АЛІМЕНТИ, ШТРАФ ТА ВИКОНАВЧИЙ ЗБІР

Складні життєві обставини провокують зміну поведінки людини та іноді змушують робити не властиві їй вчинки. Вирішення сімейних конфліктів також спонукає його учасників до дій, які не завжди йдуть на користь.

10:49 29.07.2019

МОБІЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЙНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА НА ГЛУХІВЩИНІ

Безоплатна правова допомога – це реальна можливість для громадян отримати безкоштовні консультації юристів та вирішити свої життєві проблеми. А з появою мобільних консультаційних груп навіть мешканці найвіддаленіших населених пунктів не залишаються без уваги та мають можливість звернутися до фахівців за допомогою.

14:03 26.07.2019

ПОНАД 50 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ГЛУХІВЧАНИНУ КОШТУВАВ БІЛЕТ ЗА КОРДОН

Як показує практика, неофіційне працевлаштування, приховування реального матеріального стану, майна та інші хитрощі боржників по аліментах не є перепонами для державних виконавців у питанні відновлення економічних прав підростаючого покоління. До кожного злісного неплатника правники знайдуть «ключ», будь-то стягнення коштів з пенсії або стипендії, занесення до Єдиного реєстру боржників, обмеження у праві керувати авто чи, як у випадку з глухівчанином – обмеження у здійсненні виїздів за кордон. Подробиці – за посиланням

09:36 26.07.2019