Інформує Міністерство юстиції України

ВІД ПЕНСІОНЕРА ДО ПІДПРИЄМЦЯ: НА СУМЩИНІ АЛІМЕНТНИКИ ПОСПІШАЮТЬ ГАСИТИ БОРГИ

На Сумщині завдяки новелам ініційованого Міністерством юстиції України закону #ЧужихДітейНеБуває батьків-аліментників незалежно від їх матеріального статусу об’єднують заходи примусу законодавства, які спрямовані не тільки на скоріше погашення заборгованості по аліментах, а й на недопущення утворення таких боргів.

13:04 02.07.2019

ВІД СЬОГОДНІ ЗБІЛЬШИВСЯ ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ. ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ ДЛЯ СУМЧАН-АЛІМЕНТНИКІВ

з 1 липня 2019 року в Україні збільшується розмір прожиткового мінімуму на одну особу. Ініційований Міністерством юстиції України закон #ЧужихДітейНеБуває передбачає, що мінімальний розмір аліментів на утримання дитини залежить від прожиткового мінімуму та складає 50% від його розміру.

12:49 01.07.2019

МОБІЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЙНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА НА БУРИНЩИНІ

Мобільна група з правових консультацій у складі фахівців юстиції Сумщини та центру з надання безоплатної правової допомоги працювала на Буринщині. Передсвяткові до Дня Конституції зустрічі пройшли для мешканців Вознесенки та Біжівки.

12:45 01.07.2019

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ ФАХІВЦІ ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ ВІДЗНАЧИЛИ ЦИКЛОМ ПРАВОВИХ ЗАХОДІВ

Конституція України, як основний закон держави, має вагомий вплив на головні аспекти життя в країні. Дотримання її норм – це один із найважливіших обов'язків громадянина, він має загальне значення і не має винятків. Знання та розуміння цього обов’язку повинно починатися змалечку та постійно поновлюватися впродовж життя.

12:42 01.07.2019

120 ГОДИН СУСПІЛЬНО КОРИСНИХ РОБІТ ЗНАЙШЛИ КОШТИ ДЛЯ ДИТИНИ

Невиконання судового рішення зі сплати аліментів на утримання дитини призвело до утиснення прав жителя Кролевецького району, що передбачено ініційованим Міністерством юстиції України пакетом законів #ЧужихДітейНеБуває.

12:37 01.07.2019