Інформує Міністерство юстиції України

БУЛІНГ МАЄ СВОЮ ЦІНУ – ШТРАФИ, ГРОМАДСЬКІ ТА ВИПРАВНІ РОБОТИ ВЖЕ ЧЕКАЮТЬ НА СВОЇХ «ЖЕРТВ»

Навчання у школі – це той період життя, коли процес формування особистості набирає все більше обертів. Діти демонструють свій характер та  вподобання, кожен хоче бути почутим, але в деяких шкільних колективах подібне самовираження може стати однією із причин булінгу.

08:47 26.09.2019

ПОКИ БАТЬКО СПЛАЧУВАВ АЛІМЕНТИ, ЛІТАК ВИЛЕТІВ БЕЗ НЬОГО

Будь-які зобов’язання мають бути виконанні, тому що на результат завжди хтось чекає. Сплата аліментів тому не виключення, оскільки щоденні потреби дитини повинні задовольнятися вчасно та у повному обсязі.

12:43 25.09.2019

«ПРАВОВИЙ MESSAGEBOX» - МАКСИМУМ КОРИСТІ ЗА МІНІМУМ ЧАСУ

Сумська приватна гімназія «Prosperitas» отримала у користування правового помічника, який вже побував у багатьох навчальних закладах міста. Позитивні відгуки про «Правовий MessageBox» роблять його частиною навчально-виховного процесу та сприяють популяризації правових знань, як серед учнів, так і їх батьків.

12:35 25.09.2019