Головне управління ДПС у Сумській області інформує

Головне управління ДПС у Сумській області інформує про відновлення роботи центрів обслуговування платників Путивльської, Глухівської, Краснопільської та Буринської державних податкових інспекцій Головного управління ДПС у Сумській області.

09:20 14.11.2022

В рамках проєкту "Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни", що впроваджується Партнерством "Кожній дитині"

(@Partnership for Every Child/ Кожній дитині) за підтримки UNICEF Ukraine (@UNICEF Ukraine) на замовлення Міністерства соціальної політики та Національної соціальної сервісної служби України Комунальному закладу "Центр з надання соціальних послуг"Новослобідської сільської ради надана благодійна допомога у вигляді планшета для підтримки професійної діяльності фахівця із соціальної роботи у виконанні обов’язків щодо організації надання соціальних послуг сім'ям з дітьми у складних умовах воєнного часу. Ми вдячні за таку підтримку організаторам проєкту.

09:19 14.11.2022

Шановні платники податків Сумщини!

У зв’язку зі змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» інформуємо щодо актуальних номерів телефону за напрямами консультацій з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме:

15:22 11.11.2022

Осіння «хандра» чи депресія?

“Восени так солодко чіплятись за минуле, <…> так буває восени”, — начитують ТНМК. Зв’язок осені та меланхолійного в усіх відтінках стану відомий усім: комусь із власного досвіду, іншим — з масової культури й художньої літератури. Цієї осені українцям та українкам може бути сумно, важко, безнадійно чи апатично передусім через війну та зміни в житті, а не через сезонність. Водночас нам критично важливо тримати стрій і не втрачати працездатність через коливання настрою, нехай і цілком фізіологічні та закономірні.

13:38 11.11.2022

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ЧЕРЕЗ ВІДСУТНІСТЬ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ПРИПИНИЛАСЯ ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ПОДАЧА ВОДИ

Через часті обстріли енергетичної та критичної інфраструктури нашої країни зі сторони російської федерації почастішали перебої в електро- та водопостачанні. Тож варто заздалегідь підготуватись до таких екстрених умов та вжити деяких заходів.

08:24 11.11.2022

Онлайн-захід «Стратегічний аналіз корупційних ризиків у дошкільній та загальній середній освіті»

09 листопада 2022 року представники Новослобідської сільської ради та установ освіти громади взяли участь в онлайн-заході «Стратегічний аналіз корупційних ризиків у дошкільній та загальній середній освіті», що проводився Національним агентством з питань запобігання корупції спільно з Програмою «U-LEAD з Європою».

19:40 10.11.2022

9 листопада своє професійне свято відзначають працівники культури та майстри народного мистецтва

«Від імені усієї Новослобідської громади вітаю усіх працівників «культурного фронту», і дякую вам за те, що в цей нелегкий час ви щедро ділитесь своїми талантами, вміннями та робите все від вас залежне, щоб наблизити нашу Перемогу! Ми всі пишаємось, що ви в нас такі є: талановиті, обдаровані богом, з незламним патріотичним духом! Хочу, щоб ви й надалі мали сили, енергію та натхнення, щоб дарувати той переможний дух для жителів нашої громади і для України! Зі святом всіх вас! Будьте здорові, щасливі на рідній українській землі!

19:53 09.11.2022