Всесвітній день дитини

20 листопада в усьому світі щорічно святкують Всесвітній день дитини. Це свято відзначається як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Вітаємо діток нашої громади, цікавих чомучок і улюблених чекупілок. Нехай щасливими будуть ясні дитячі очі, нехай вони завжди світяться радістю, цікавістю і щирим подивом. Нехай дитяча енергія і бажання все встигнути заряджає всіх на світі. Нехай кожен малюк зростає під мирним, сонячним небом і буде завжди захищений та обласканий батьками.

09:33 20.11.2022

5-та річниця з дня створення Новослобідської територіальної громади.

Сьогодні ми думками повернулись в історію...коли проходив нелегкий шлях створення громади та перші кроки її становлення. П’ять років, тому ми, повіривши в свої сили, і сповна довірившись один одному об’єдналися у маленьку - велику єдину територіальну громаду. Для всіх – єдині радощі, прикрощі і здобутки. І ось нам уже п’ять років!

23:23 18.11.2022

Боятися повітряних тривог, ракетних атак — природно.

Проте важливо навчитися за можливості опановувати цей страх, щоби він не пронизував усе ваше життя, не переростав у паніку та не провокував вас на деструктивні дії або ж небезпечну бездіяльність. Зробити це вам можуть допомогти рекомендації Тетяни Сіренко, заступниці директора з психологічного напряму Центру психічного здоров’я та реабілітації «Лісова поляна» МОЗ України:

06:39 18.11.2022