Всесвітній день дитини

20 листопада в усьому світі щорічно святкують Всесвітній день дитини. Це свято відзначається як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Вітаємо діток нашої громади, цікавих чомучок і улюблених чекупілок. Нехай щасливими будуть ясні дитячі очі, нехай вони завжди світяться радістю, цікавістю і щирим подивом. Нехай дитяча енергія і бажання все встигнути заряджає всіх на світі. Нехай кожен малюк зростає під мирним, сонячним небом і буде завжди захищений та обласканий батьками.

09:33 20.11.2022

5-та річниця з дня створення Новослобідської територіальної громади.

Сьогодні ми думками повернулись в історію...коли проходив нелегкий шлях створення громади та перші кроки її становлення. П’ять років, тому ми, повіривши в свої сили, і сповна довірившись один одному об’єдналися у маленьку - велику єдину територіальну громаду. Для всіх – єдині радощі, прикрощі і здобутки. І ось нам уже п’ять років!

23:23 18.11.2022

Боятися повітряних тривог, ракетних атак — природно.

Проте важливо навчитися за можливості опановувати цей страх, щоби він не пронизував усе ваше життя, не переростав у паніку та не провокував вас на деструктивні дії або ж небезпечну бездіяльність. Зробити це вам можуть допомогти рекомендації Тетяни Сіренко, заступниці директора з психологічного напряму Центру психічного здоров’я та реабілітації «Лісова поляна» МОЗ України:

06:39 18.11.2022

За участі Ольги Гаркавенко проведена нарада з директорами закладів загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради

За участі голови Новослобідської громади Ольги Гаркавенко проведена нарада з директорами закладів загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради, на якій було обговорено здійснення освітнього процесу в громаді. Голова громади акцентувала увагу на дистанційному навчанні в сучасних умовах. Обговорено питання безпеки учнів під час навчання.

06:33 18.11.2022

Обговорення проєкту бюджету Новослобідської сільської територіальної громади на 2023 рік

Розпочато обговорення Проєкту бюджету Новослобідської сільської територіальної громади на 2023 рік затвердженого рішенням виконавчого комітету Новослобідської сільської ради від 07.11.2022 року.

13:52 17.11.2022