Відділом житлово-комунального господарства було придбано піщано-сольову суміш

Відділом житлово-комунального господарства, земельних відносин, містобудування та надзвичайних ситуацій Новослобідської сільської ради було придбано піщано-сольову суміш для обробки доріг при зимовій слизькості та ожеледиці, в тому числі і з метою профілактики.

21:48 25.11.2022

Профілактики та санітарна очистка шахтних колодязів

Для профілактики та санітарної очистки шахтних колодязів, які знаходяться на території Новослобідської сільської ради відділом житлово-комунального господарства, земельних відносин, містобудування та надзвичайних ситуацій Новослобідської сільської ради були придбані дезінфікуючий засіб «САНІТАБ».

21:42 25.11.2022

Наша громада продовжує успішну співпрацю з різними організаціями для підтримання життєдіяльності місцевого населення.

Так, сьогодні, в рамках реалізації проєкту «Створення Офісів сталого розвитку громад, соціального партнерства та взаємодії» за підтримки Громадської організації «Сумське громадське коло» від благодійної організації БФ «СТАБІЛІЗЕЙШЕН СУППОРТ СЕРВІСЕЗ» була отримана гуманітарна допомога у вигляді обігрівачів електричних ATLANTIC F17 Essential (CMG BL – Meca/M) потужністю 2000W у кількості 9 шт., снігових лопат у кількості 21 шт., ємностей для води об’ємом 50 літрів у кількості 10 шт. Дане оснащення є дуже важливим та актуальним в даний час!

21:38 25.11.2022

Новослобідська сільска рада отримала гуманітарну допомогу

Напередодні, від Департаменту соціального захисту населення Сумської області, Новослобідська сільска рада отримала гуманітарну допомогу у вигляді 20 комплектів зимового одягу для дітей – переселенців з сімей, які переміщені з тимчасово окупованих територій, районів ведення воєнних (бойових) дій.

18:41 25.11.2022

Запали свічку пам'яті

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2022-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 26 листопада.

16:52 25.11.2022

Книжкові виставки присвячені вшануванню пам'яті жертв голодомору

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

16:44 25.11.2022

РЕАЛІЗАЦІЯ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації – керівника обласної військової адміністрації від 22.11.2022 No 428-ОД «Про

16:39 25.11.2022

26 листопада – День пам’яті жертв Голодомору

26 листопада – День пам’яті жертв Голодомору. Говорити з дітьми про такі жахливі події страшно, але необхідно. Це один із тих випадків, коли замовчування інформації є небезпечним. Ми маємо знати, що відбувалося, розуміти причини подій геноциду та їх наслідки.

14:55 25.11.2022