Дата: від до Скинути

Грудень – один з найбільш чарівних місяців року, адже саме на цей місяць припадають новорічні та різдвяні свята. Одне з них – День святого Андрія Первозванного, який святкують 13 грудня за новим стилем. Та у наступному році ми будемо святкувати за старим стилем, до якого переходить Україна, тоді Андрія припадатиме на 30 листопада.

08:50 14.12.2022

14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року.

08:43 14.12.2022

Обласний новорічний фестиваль "Різдвяний передзвін"

Шановні мешканці, працівники, учасники групи! Звертаємося до вас із проханням. Наші діти, вихованці гуртка "Співаночки", керівник гуртка Яновська Т.В. приймають участь у обласному новорічному фестивалі "Різдвяний передзвін", підтримайте їх, будь ласка, своїми вподобайками . Для цього натисніть на посилання на Ютуб поставте . Номер, який виконують наші діти чудовий, пісню виконує наш неперевершений Олексій Байрамалов. Сподіваємось на вашіі дякуємо!)))

08:36 14.12.2022

Триває реєстрація робіт «GENIUS Olympiad».

«GENIUS Olympiad UKRAINE - 2023» (Олімпіада геніїв) – найбільший конкурс проєктів екологічного спрямування у світі для школярів 8–11 класів, який щорічно проводиться у Сполучених Штатах Америки з 2011 року. Цього року вдруге діти нашої Новослобідської громади долучаються до участі у Міжнародному конкурсі. На сьогоднішній день зареєстровано 5 робіт від 5 учасників: учні Новослобідського ліцею і Мазівської гімназії. Роботи виконаніні у номінації "Креативне письмо": 3 есе і 2 поезії. Щиро дякуємо учасникам Купченко Наталії, Філіповій Марії, Суржиковій Надії, Черненко Катерині, Федорцеву Івану та їх чудовим наставникам Бринзей Т.Л., Парфенюк М.М., Кіріліній О.В. за те, що долучилися до конкурсу, адже переможці отримають можливість поїхати до США. Щиро бажаємо учасникам перемоги, будемо вболівати за вас, бажаємо перемоги кожному з вас, ваші роботи гідні цього.

08:08 14.12.2022

Сьогодні відбулось обговорення нагальних питань з директорами навчальних закладів громади.

Головне питання, щодо фінансування галузі освіти у 2023 році, бо передбачена на наступний рік освітня субвенція, за рахунок якої виплачується заробітна плата вчителям, у 2023 році запланована на 10% меншою ніж у 2022 році.

07:48 14.12.2022

Справжні холоди все ближче. Цієї зими особливо актуальними є питання про те, як розпізнати та як запобігти обмороженню.

У першу чергу холод згубно впливає на дрібні кровоносні судини кінцівок. Вони інстинктивно звужуються для збереження тепла, кров приливає до внутрішніх органів, і завдяки цьому підтримується внутрішня стабільна температура тіла. Тому першими замерзають пальці рук та ніг, а також вуха та ніс — вони найменше захищені…

08:08 13.12.2022

08:07 13.12.2022

25 листопада у нашій країні стартувала Всеукраїнська акція "16 днів проти насилля". У рамках акції сьогодні для дітей, учнівської молоді, батьків та педагогічних працівників Новослобідського ліцею було проведено онлайн лекцію з елементами бесіди та тренінгу "Це повинен знати кожний". Лекцію було організовано і проведено спільними зусиллями фахівців різних галузей і структурних підрозділів. До заходу долучилися: поліцейський офіцер громади Євген Петрович Риндич, державний інспектор з нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки Федченко Андрій Володимирович, спікером виступала директор ЦДЮТ Новослобідської сільської ради Качур Ольга Олександрівна.

08:04 13.12.2022