Cоціальні інформаційні ролики для внутрішньо переміщених осіб

Громадська організація «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» за підтримки Проєкту Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень. Фаза ІІ» у співпраці з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України підготували соціальні інформаційні ролики для внутрішньо переміщених осіб. Вони роз’яснюють найважливіші питання, з якими через війну зіштовхнулися близько 5 мільйонів українців та українок, які стали внутрішньо переміщеними особами.   Cоціальний інформаційний ролик «Як стати на облік внутрішньо переміщених осіб?», хронометраж 1 хв 14 секунд:

08:48 23.12.2022

Чергова приємна зустріч відбулася з нашими вже добрими друзями та партнерами – представниками гуманітарного центру ГО «#Проліска» у м. Суми (https://www.facebook.com/ProliskaSumy), які завітали до нашої громади з черговим візитом. В котрий раз ними була надана чергова гуманітарна допомога для мешканців нашої громади у вигляді наборів посуду та одягу для багатодітних сімей.

07:53 23.12.2022

Новорічне свято "Різдвяний передзвін"

Сьогодні 15 дітей з різних закладів освіти нашої Новослобідської громади, які стали переможцями обласних, всеукраїнських, міжнародних заходів у 2022 році відвідали обласне новорічне свято "Різдвяний передзвін", який відбувся на базі Палацу культури "Хімік".

06:43 23.12.2022

Сьогодні, в День енергетика

Сьогодні, в День енергетика, привітали енергетика громади Костянтина Чернякова, колектив Путивльської дільниці філії «Конотопський РЕМ» під керівництвом Вячеслава Гуйвана, а також енергетика аграрного підприємства Сергія Ярошенко з професійним святом.

23:35 22.12.2022

20 грудня набрала чинності Постанова Кабінет Міністрів України від 16 грудня 2022 р. № 1384 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2020 р. № 1109 «Деякі питання об’єктів критичної інфраструктури».

Мінагрополітки розпочинає збір заявок від підприємств з метою фіксації об’єктів критичної інфраструктури, важливих для продовольчої безпеки.

07:58 22.12.2022