Дата: від до Скинути

1 грудня 1991 року в Україні відбувся Всеукраїнський референдум щодо незалежності України, на якому волевиявленням народу було підтверджено Акт проголошення незалежності України, ухвалений 24 серпня 1991 року Верховною Радою України, за який тоді проголосували 346 народних депутатів.

06:54 02.12.2022

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

В нашій країні об’єднана енергосистема, і якщо прилетіло в Києві, то страждає уся електромережа країни. Щодня Укренерго розподіляє певну потужність на області, в свою чергу Обленерго на свої громади. Певну кількість потужності, яку потрібно постійно підтримувати, отримує і Путивльський РЕМ. Водночас є лінії, які постійно мають бути під напругою - це лінії від яких заживлені об’єкти критичної інфраструктури. До вказаних ліній також під’єднані житлові будинки, яким «пощастило», оскільки технічно їх від’єднати наразі неможливо від вказаної лінії. Крім того, у разі використання наданої потужності понад норму, Обленерго змушене буде відключити повністю електропостачання.

06:38 02.12.2022

Онлайн-кафе для заступників директорів з навчально-виховної роботи

Ситуація, що склалася сьогодні із наявністю світла та Інтернету в наших оселях, спонукає нас до пошуку нових форм спілкування. Як же бути коли необхідно обговорити нагальні потреби, поспілкуватися із колегами та знайти спільне рішення?

06:33 02.12.2022

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» в Новослобідській сільській раді відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми. В роботі комісії взяв участь поліцейський офіцер громади Евген Риндич.

06:33 02.12.2022

Відкритий обласний фестиваль сучасних видів мистецтва "Yuoth- Fest"

Протягом листопада 2022 року проходив щорічний Відкритий обласний фестиваль сучасних видів мистецтва "Yuoth- Fest". Метою фестивалю є-популяризація сучасних видів мистецтва та нових форм творчого самовираження молоді,здорового та активного способу життя. В номінації "Візуальне мистецтво" отримала Диплом за участь аматор філії Волинцевського сільського клубу КЗ "Новослобідський сільський будинок культури" Аліна Ткаченко. Вітаємо її та бажаємо творчих успіхів,натхнення і мирного неба над головою

06:28 02.12.2022

Підсумки Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»

29 листопада 2022 року на базі Українського державного центру позашкільної освіти були підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу».

06:23 02.12.2022

Новорічна листівка на передову!

З метою активізації національно – патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, підтримки бойового духу воїнів Збройних Сил України, Українським державним центром національно – патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді оголошено про проведення Всеукраїнської доброчинної акції на підтримку наших Героїв на передовій «Новорічна листівка на передову». На регіональному (обласному) етапі буде відібрано 8 найкращих листівок, які подаватимуться на Всеукраїнський етап. Редакційна колегія обере 2 найкращі листівки з кожного регіону для подальшого їх видання.

07:54 01.12.2022