Ракетного обстрілу зазнала Середино-Будська громада.

Ракетного обстрілу зазнала Середино-Будська громада. Російські війська спрямували 8 ракет на мирне населення. Скинули вибухівку зі своєї території з гелікоптера. Нині відомо про два пошкоджені будинки місцевих та ще одного господарчого магазину.

17:50 14.11.2022

Росіяни знову завдали удару по критичній інфраструктурі Сумської області.

Зранку обстріляли із САУ один з об‘єктів. Було 19 вибухів по території підприємства. Там якраз працювали робітники. Троє нині в лікарні з осколковими пораненнями. В одного з постраждалих сильно посічені ноги. Були прямі попадання в дах, потрощені всі вікна. На місці працюють піротехніки - є нерозірвані снаряди.

15:36 14.11.2022

Зустрічі для співробітників служб у справах дітей

На минулому тижні начальник служби у справах дітей взяла участь у ресурсно – відновлювальній зустрічі для співробітників служб у справах дітей. Основною метою заходу є профілактика професійного та емоційного вигорання в умовах війни. Протягом чотирьох днів тренери проекту навчали спеціалістів методикам стресостійкості, психо – емоційного розвантаження. Тренер – Людмила Волинець ознайомила присутніх з нововеденнями в законодавчій сфері у питаннях захисту прав дітей.

12:45 14.11.2022

Допомагаємо нашим захисникам

Допомагаємо нашим захисникам. Разом працюємо заради перемоги Освітяни нашої громади вкотре долучились до плетіння маскувальної сітки для наших воїнів. Віримо в ЗСУ та ПЕРЕМОГУ!

09:34 14.11.2022

Головне управління ДПС у Сумській області інформує

Головне управління ДПС у Сумській області інформує про відновлення роботи центрів обслуговування платників Путивльської, Глухівської, Краснопільської та Буринської державних податкових інспекцій Головного управління ДПС у Сумській області.

09:20 14.11.2022