ДОРОГА ГРОМАДО!

Сьогодні виповнюється 5 років від дня створення нашої Новослобідської сільської об’єднаної громади!

09:37 17.11.2022

День гудзика

Працівники бібліотечних закладів громади, в день гудзика, приділили увагу питанню нестандартного застосування гудзиків і провели мастер - класи по виготовленню поробок з них.

09:35 17.11.2022

Ольга ГАРКАВЕНКО вручила ключі від квартири

15 листопада 2022 року сільський голова Ольга ГАРКАВЕНКО вручила такі заповітні ключі від квартири особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, яка перебувала на квартирному обліку з 2014 року.

08:03 17.11.2022

Подбайте про безпечне користування внутрішніх газових мереж

Понад чотирнадцять тисяч клієнтів АТ «Сумигаз» замовили послугу з техобслуговування внутрішніх мереж у квартирах та приватних будинках. Таке обслуговування є актуальним для всіх споживачів газу, адже гарантує безпечне користування та запобігає аварійним ситуаціям. Саме витоки газу на внутрішніх мережах є причиною більшості викликів аварійної служби 104.

09:03 16.11.2022

Аварійні відключення всіх категорій споживачів.

Рашисти знову намагаються вимкнути світло в країні. Під час нової масштабної ракетної атаки пошкоджені об’єкти енергетичної інфраструктури. Атака ще триває, ми не можемо поки що назвати повні масштаби пошкоджень, є «прильоти» в нашу інфраструктуру в усіх регіонах країни, але найбільш складна ситуація в північних і центральних областях. В зв’язку з цим там вводяться в повному обсязі аварійні відключення всіх категорій споживачів. В місті Київ запроваджено спеціальні графіки аварійних відключень.

08:53 16.11.2022

НЕОБХІДНЕ ПОСВІДЧЕННЯ ДЛЯ ПОВЕРНЕННЯ В УКРАЇНУ МОЖНА ОФОРМИТИ ВІДДАЛЕНО!

Від сьогодні починає діяти урядова постанова, яка дозволить українцям, які з різних причин перебувають за межами своєї країни без документів, оформити необхідне посвідчення для повернення віддалено, — Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.

08:53 15.11.2022