Дата: від до Скинути

В межах реалізації Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні, за підтримки Конотопської РВА, Новослобідська сільська рада отримала чергову гуманітарну допомогу у вигляді борошна пшеничного в кількості 100 тон, яке вже доставлене до старостинськ

Зважаючи на те, що громада знаходиться в 20-ти кілометровій зоні біля кордону з рф та страждає від постійних обстрілів з боку ворога, гуманітарний штаб громади вирішив надати кожному мешканцю сіл, що знаходяться майже на кордоні по 35 кг, іншим жителям громади по 30 кг цього необхідного продукту.

07:48 22.12.2022

Під керівництвом голови громади проведена робоча нарада з начальниками відділів та керівниками структурних підрозділів виконавчих органів сільської ради, на якій окреслено напрямки діяльності на найближчий тиждень.

Зокрема, обговорили питання актуальності проведення новорічних свят по старостинським округам, організацію проведення привітання дітей з Новим 2023 роком та провели моніторинг видачі гуманітарної допомоги.

07:46 22.12.2022

"Енергозабезпечення громад – SOS"

У межах проєкту "Енергозабезпечення громад – SOS" Громадської організації #ДЕСПРО , 29 вересня 2022 року Новослобідська сільська рада отримала нові сучасні Сонячні станції на базі сонячнях панелей Axioma AX-170Р (170 Вт) з інвертором напруги 12/220 В потужністю 800VA/500W.

05:01 21.12.2022

Отримали технічну допомогу від проєкту «Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України»

Чергову технічну допомогу у вигляді зарядної станції Bluetti PowerOak, 3 багатофункціональних пристроїв та 3 планшетів отримала Новослобідська громада від проєкту «Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України», який співфінансується Європейським союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та впроваджується компанією #GIZ.

04:58 21.12.2022

обласний конкурс дитячої творчості «Я люблю свій рідний край»

19 грудня 2022 року у ЦДЮТ Новослобідської сільської ради проходив територіальний етап обласного конкурсу дитячої творчості «Я люблю свій рідний край» («Новорічні привітання нашим героям»). У конкурсі взяли участь 10 учасників з різних закладів освіти громади, які представили 10 робіт. У більшості робіт яскраво простежується ідея та композиційне рішення, оригінальність композиційного рішення, висвітлено тематику.

04:55 21.12.2022

День Святого Миколая – особливе свято

День Святого Миколая – особливе свято. Всі його чекають з нетерпінням, щоб попросити здійснення своїх найзаповітніших мрій, бо кожен знає, що він за свого життя був добродієм для християн, отож і сьогодні він може подати нам руку в біді, або в радощах. З особливим нетерпінням чекають на день пам'яті цього доброго святителя діти, бо для них, насамперед – це свято веселощів та подарунків.

06:38 20.12.2022

В енергосистемі України склалася важка ситуація

Станом на 11:00 19 грудня в енергосистемі України склалася важка ситуація. Всю ніч ворожі БПЛА намагалися прорватися на енергооб’єкти по всій країні. Завдяки професійній роботі Повітряних сил оборони ворог своєї мети в повному обсязі не досяг, але, на жаль, є кілька влучань в об’єкти інфраструктури. Підрозділи ДСНС зараз працюють над ліквідацією наслідків обстрілів. Там, де це зараз можливо, ремонтні бригади вже оцінюють обсяг пошкоджень та розпочинають ремонтно-аварійні роботи. Також в південному та східному регіонах ворог піддав артилерійському обстрілу деокуповані райони, є пошкодження.

06:37 20.12.2022