Вітаємо з Днем сім'ї!!!

Сьогодні відзначають День сім'ї – день наших з Вами родин. Адже саме сім’я - є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі. Сім´я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Українська нація – працелюбна і талановита. Ці високі якості закладаються саме в сім´ї. В сім´ї дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини. В сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги.

00:55 15.05.2020

Запрошуємо небайдужих і зацікавлених у допомозі дітям людей приєднатися до сімейного патронату.

Однією з найбільш іноваційних та діючих форм альтернативного сімейного виховання в Україні є на сьогоднішній день послуга  сімейного_патронату. Одна з новітніх впроваджених послуг, вона, тим не менш, вже показала себе як успішна на практиці.

13:41 13.05.2020

СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ «ДОПОМОГА ПОРУЧ» СТВОРЕНИЙ ДЛЯ НАДАННЯ АДРЕСНОЇ ДОПОМОГИ ВРАЗЛИВИМ ВЕРСТВАМ НАСЕЛЕННЯ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ.

В межах забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» продовжує  функціонування інформаційна платформа «Допомога поруч». Вона розміщена за посиланням https://dopomoga.msp.gov.ua.

11:40 12.05.2020