Відкрито набір на програму MBA in Public Sector

Приватним вищим навчальним закладом "Міжнародний інститут бізнесу" відкрито набір на програму MBA in Public Sector - першу в Україні програму управлінського розвитку, схвалену міжнародною асоціацією IASIA (International Association of Institutes of Administration), яку створено для тих, хто прагне бути ефективним управлінцем в організаціях некомерційного та державного сектору. Це працівники підприємств та організацій публічної форми власності (державної та комунальної):                  неприбуткових організацій, державних підприємств, муніципальних підприємств, організацій громадського сектору, спілок, об’єднань тощо).

12:25 25.09.2019

Список власників не переоформлених земельних ділянок (ОСГ) по Бунякинськомустаростинському округу

НОВОСЛОБІДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА Путивльського району Сумської області публікує список власників не переоформлених земельних ділянок померлих осіб (ОСГ - ділянки для ведення особистого селянського господарства). Пропонуємо спадкоємцям майна протягом 30 діб після публікації інформації звернутися до Відділу земельних відносин та екології Новослобідської сільської ради з питання щодо використання (відновлення) свого права на спадкове майно.

17:05 19.07.2019

Повідомляемо фестивальні агенції, туроператори, турагентам, готельноресторанним бізнесом, майстрам народних ремесел, виробнікам сувенірів та власникам зелених садиб про форум "Роль малого і середнього бізнесу у розвитку фестивального туризму на Сумщіні", що видбудеться 20.06.2019 в Конгрес-центрі СумДУ за адресою: м. Суми, вул. Покровська, 9/1. Участь у заході безкоштовна, реєстрація обов'язкова за посиланням: https://form.jotformeu.com/91532815417356

09:56 19.06.2019

ОГОЛОШЕННЯ Сумська обласна державна адміністрація