Служба зайнятості інформує

На Сумщині на одне вільне робоче місце претендує 11 безробітних

На ринку праці області суттєвим залишається дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили. Станом на 20 березня поточного року, в середньому по області, на одне вільне робоче місце претендує 11 осіб. Найбільша невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігається серед працівників сфери торгівлі та послуг (на 1 вакансію претендує 33 особи); технічних службовців (29 осіб), представників найпростіших професій (23 особи), кваліфікованих робітників сільського господарства (17 осіб), службовців та керівників (11 шукачів роботи).

07:35 22.03.2023

Визначено ключові антикорупційні заходи у сфері соціальної політики

4 березня 2023 року Уряд ухвалив Державну антикорупційну програму на 2023–2025 роки, яка передбачає понад 1700 заходів у 15 сферах для зменшення рівня корупції та забезпечення доброчесності у всіх сферах державного управління. Зокрема, у судочинстві, обороні, правоохоронній діяльності, державному регулюванні економіки, митній справі та оподаткуванні, містобудуванні та управлінні земельними ресурсами, корпоративному управлінні державними підприємствами, освіті, охороні здоров’я, соціальному захисті тощо. За словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, документ є ключовим інструментом реалізації Антикорупційної стратегії 2021–2025, ухваленої Законом України “Про засади державної антикорупційної політики на 2021-2025 роки”.

15:27 16.03.2023

Ринок праці Сумської області

Протягом січня-лютого 2023 року послугами обласної служби зайнятості скористались 13,2 тисячі безробітних  ромадян, з яких 5,7 тисяч отримували допомогу по безробіттю. Забезпечено роботою за цей період 1066 осіб, в тому числі 863 зареєстрованих безробітних, з них 31 внутрішньо переміщена особа. З початку року 87 безробітних громадян проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, 294 особи брали участь в суспільно корисних роботах, 205 у громадських роботах та роботах тимчасового характеру. Станом на 7 березня 2023 року на обліку в службі зайнятості перебуває 8,9 тисяч безробітних, з них: 7 тисяч - жінки; 2,8 тис. - молодь до 35 років; 2,8 тисяч - жителі сільської місцевості. Кількість зареєстрованих вакансій станом на 7 березня 2023 року склала 737 одиниць.

09:53 16.03.2023

До уваги роботодавців: новий порядок компенсацій за працевлаштування безробітних

Кабінет Міністрів затвердив новий порядок надання компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних. Зокрема, це молодь, яка шукає перше робоче місце, особи з інвалідністю, люди передпенсійного віку.  Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 10 лютого 2023 року.

09:56 17.02.2023